Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

Czym jest ZnanyLekarz Opieka?

ZnanyLekarz Opieka to pierwsza na polskim rynku podstawowa opieka zdrowotna online dostępna 24/7 na wyciągnięcie ręki. ZnanyLekarz Opieka to komfort dostępu do lekarza w dowolnym miejscu i dowolnym czasie oraz wsparcie w ochronie zdrowia - zarówno Twojego, jak i Twoich najbliższych.

Czy mogę konsultować z lekarzem członków rodziny?

Posiadając konto w ramach usługi ZnanyLekarz Opieka, możesz konsultować niepełnoletnich członków swojej najbliższej rodziny zarówno w ramach Czatu z Lekarzem, jak i Nocnej Pomocy. Za korzystanie z tych usług nie pobieramy dodatkowych opłat. Natomiast z badań laboratoryjnych może skorzystać wyłącznie osoba, która jest stroną Umowy.

Kim są lekarze dostępni w ramach ZnanyLekarz Opieka?

W ramach ZnanyLekarz Opieka możesz konsultować się z lekarzami rodzinnymi, internistami i pediatrami o szerokiej wiedzy medycznej w godzinach 8.00-20.00 7 dni w tygodniu (również w weekendy i święta). Jeśli lekarz stwierdzi, że to konieczne skieruje Cię do lekarza specjalisty. Konsultacje ze specjalistami nie są objętę usługą ZnanyLekarz Opieka.

Jak skorzystać z Badań Laboratoryjnych w planie Plus?

Gdy tylko lekarz zdecyduje, że potrzebujesz jednego z badań objętych planem Plus (ponad 30 badań laboratoryjnych), prześle Ci skierowanie w postaci vouchera na maila. Odwiedź jeden z ponad 500 punktów Diagnostyki realizujących zlecenia e-commerce i okaż voucher personelowi. Badania zrealizujesz bezgotówkowo. Możesz odebrać wyniki online i od razu skonsultować je z Twoim lekarzem na czacie.

Czy dostanę receptę lub skierowanie na badania?

Tak, lekarz w ramach konsultacji w ZnanyLekarz Opieka może wystawić zarówno receptę, jak i skierowanie na badania laboratoryjne i diagnostyczne. Wszystkie recepty i skierowania otrzymasz drogą mailową. Decyzję dotyczącą wymaganej diagnostyki oraz metod leczenia lekarz podejmuje na podstawie wiedzy, jaką posiada o pacjencie i jego historii leczenia, zgodnie ze sztuką lekarską oraz obowiązującymi regulacjami.

Czy dostanę zwolnienie lekarskie?

Jeżeli lekarz uzna wystawienie zwolnienia za zasadne - może je wystawić.

Jak mogę zrezygnować z usługi?

Nie naliczamy opłat za rezygnację, dlatego możesz rozpocząć członkostwo i zrezygnować z niego w dowolnej chwili. Twój plan pozostanie aktywny do końca okresu rozliczeniowego. Aby zrezygnować z usługi ZnanyLekarz Opieka, wejdź bezpośrednio do Google Play (użytkownicy Android) lub AppStore (iOS) i zarządzaj subskrypcją z poziomu swojego konta.

Wypróbuj 1 miesiąc ZnanyLekarz Opieka Basic lub Plus za darmo

Zapoznaj się z naszą ofertą i aktywuj bezpłatną wersję próbną bez żadnych zobowiązań.